PFLEIDERER

Pfleiderer – надійний партнер високоякісних деревних панелей із видатним досвідом у сфері декоративних поверхонь, обслуговуванням, орієнтованим на клієнта, і незмінною орієнтацією на стійкість – економічну, екологічну та соціальну.
 

Компанія працює понад 125 років, в основі якої лежить стійкість і відновлювана природа деревини, приділяючи значну увагу екологічним джерелам і виробництву, зниженню викидів вуглецю та захисту навколишнього середовища.

Pfleiderer є провідним виробником високоякісних виробів з деревини, ламінатів і смол. Через свій підрозділ Engineered Wood Products компанія виробляє вироби з деревини та ламінату преміум-класу для швидкозростаючих високоякісних застосувань на ринках кухні, меблів і будівництва в Західній Європі. Pfleiderer також є провідним виробником спеціальних і промислових смол через свій підрозділ Silekol, які використовуються у власних продуктах Pfleiderer і зовнішніми клієнтами у виробництві панелей, упаковці, будівництві та промисловості будівельних матеріалів. Штаб-квартира Pfleiderer розташована в Ноймаркті в Верхньому Пфальці, Німеччина, і налічує близько 2200 співробітників, головним чином на п’яти підприємствах у Німеччині та на двох підприємствах у Польщі.

Торговий Дім БЕРЕСТ пропонує купити стільниці Pfleiderer, які постійно підтримуються в наявності на складі нашої компанії в асортименті декорів та розмірів. Складська программа стільниць PFLEIDERER у товщині 38мм довжиною 4100мм та шириною 600 або 1200мм.  До кожної стільниці маєте можливість підібрати стінову панелькрайку HPL або пластик HPL від компанії PFLEIDERER.

Торгові Марки