SWISS KRONO

ТОВ «СВІСС КРОНО», що входить до складу швейцарської групи компаній SWISS KRONO GROUP, було засновано в грудні 2000 року. На сьогодні, до складу компанії входять три заводи, які розташовані у різних куточках України: у Львівській області (м. Кам’янка-Бузька), в Івано-Франківській області (смт. Брошнів-Осада) та у Харківській області (смт. Солоницівка).

ТОВ «СВІСС КРОНО» є провідним виробником ламінованих деревостружкових плит, одним з найкращих виробників стільниць та єдиним виробником OСБ/3 для внутрішнього ринку України. Кожного дня, понад 700 працівників SWISS KRONO сумлінно виконують свої обов’язки задля успішності своєї компанії. Завдяки відмінним старанням усіх працівників та керівництва, заводи компанії здатні виготовляти понад 770 тис. мᵌ продукції на рік, 150 тис. мᵌ з яких – це плити OСБ/3. Компанія, також, володіє чотирма лініями для ламінування плит потужністю 35 млн. м²  на рік. До того ж, компанія виробляє стільниці та імпрегнований декоративний папір обсягом 100 млн. м² на рік.

Оптимальне розташування заводів компанії дозволяє швидко реагувати на потреби ринку та виробляти свою продукцію неподалік від місць розташування замовників. Невеликі відстані від складських приміщень до кордонів та наявність власних під’їзних колій дозволяють експортувати готову продукцію до сусідніх країн і до країн далекого зарубіжжя.

Торгові Марки