GIZIR

GİZİR, є одним з найбільших виробників матеріалів для меблевої промисловості Туреччини, та одним із провідних і найбільш швидкозростаючих виробників меблів у світі.

За свої 55 років ім'я Gizir стало синонімом сервісу та якості. Компанія Gizir стала світовим брендом, використовуючи новітні доступні технології та виробляючи продукцію найвищої якості. Відповідно до своєї інноваційної та надійної маркетингової політики, Gizir задовольняє потреби своїх клієнтів, надаючи продукцію найвищої якості.

Продукція компанії Gizir відповідає міжнародним стандартам якості TSEK і відповідає TS EN ISO 9001:2008, що дозволяє компанії швидко просуватися до мети визнання марки Gizir міжнародним лідером ринку.

Для досягнення цих цілей Gizir акуратно розташував свої об’єкти на повністю інтегрованій закритій території площею понад 100 000 м². Все обладнання, встановлене на фабриках, відповідає передовим світовим технологіям, що дозволяє об'єднати досвід, якість і технологічність у виробництві продукції Gizir. Продукція GİZİR експортується в понад 90 країнах світу.

Торговий дім Берест пропанує своїм клієнтам найкраще з продукції GIZIR:

Панелі ULTRA HIGH GLOSS виготовляється шляхом ламінування дуже міцної декоративної плівки на вишуканий, калібрований МДФ з одностороннім меламіновим покриттям. Друкована плівка ідеально підходить для ламінування МДФ. Завдяки широкій колірній гамі та вражаючому розмаїттю декорів і контрастів UHG відповідає різноманітним вимогам дизайну інтер’єрних меблів.

Однорідний МДФ як несучий матеріал позитивно впливає на властивості глянцевої поверхні та є економічно ефективним рішенням для ваших ідей преміум-класу. Широкий вибір кромок, підібраних за кольором і текстурою, надає панелі чудової обробки. Без вжиття захисних заходів, таких як фарбування чи будь-яка підготовча робота, яка потребує часу, UHG плити готові до використання та прості в обробці.

Панелі Polylac - це екологічна багатошарова декоративна панель з найвищою стійкістю до подряпин і тепла на ринку. Він також має найвищий рівень блиску в галузі з дзеркальним відображенням. Polylac вражає своїм блиском і ефектом надзвичайної глибини.

Панель Polylac виготовляється шляхом пресування декоративного паперу високої щільності до МДФ. Інноваційний процес ламінування додатково покращує поверхню, яка може бути глянцевою або матовою залежно від шару ПЕТ. Спеціально розроблена біооптимізована прозора ПЕТ-плівка потім ламінується на поверхню, щоб захистити панель від зовнішніх факторів. Завдяки спеціально розробленій гнучкій PET-технології в процесі різання чи наклеювання не виникає жодних зламів чи тріщин. Тильна поверхня - меламіновий папір, що точно збігається з передньою поверхнею.

Завдяки легким у догляді та безпечним для навколишнього середовища Polylac є найкращим матеріалом для використання всередині приміщень, зокрема для кухні, ванної кімнати, вітальні, спальні, готельних меблів, офісних меблів і стінових панелей. Кромка з ABS або акрилу ідеально підходить за кольором і дизайном до декору панелей. Матеріал панелі та кромки з одного постачальника економлять час і зусилля. Панелі Polylac зберігають свій зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Торгові Марки